Ünlü Oyuncunun Oğlu Yoğun Bakımdan Çıktı

Niran Ünsal oğlunun yoğun bakıma alınmasından sonra durumunun iyi olduğunu söyleyerek "Evladımız bir anda kayıp gitti elimizden, o anı hayatımızı boyunca unutmamız mümkün değil" dedi

Ünlü Oyuncunun Oğlu Yoğun Bakımdan Çıktı

Niran Ünsal ve İbrahim Gugu çiftinin 2 yaşındaki oğlu Bera Gugu geçen hafta sonu geçirdiği ağır kriz sonrasında yoğun bakıma alınmıştı.

İYİ HABER GELDİ

48 saat müşahede altında tutulan ve bu süre bütün tetkikleri tamamlanan Bera'dan iyi haber geldi. Hastanede yattığı süre içinde sanat dünyası ve Niran Ünsal hayranları adeta seferber oldular.

"EVLADIMIZ BİR ANDA KAYIP GİTTİ ELİMİZDEN"

Oğullarını hastaneden alarak evlerine geçen Niran Ünsal ve İbrahim Gugu "4 gündür hayatla ilişkimizi kesildi, anlık bir durum evladımız bir anda kayıp gitti elimizden, o anı hayatımızı boyunca unutmamız mümkün değil. Bera yoğun bakımdayken iş ve siyaset dünyasından, sanatçı dostlarımız ayrı ayrı arayarak yanımızda oldular. Bera için bütün imkânları seferber etmek için istişarede bulundular. Şükürler olsun bugün evimizdeyiz ve Bera gerçekten çok iyi. Allah evladımızı bize bağışladı" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER