Ünlü Oyuncu Nişanlısı Tarafından Darp Edildi

Dizi oyuncusu Gülfer Sarıgül, ayrılmak istediği nişanlısı müzisyen Erman Ertan tarafından darp edildi.

Ünlü Oyuncu Nişanlısı Tarafından Darp Edildi
Oyuncu Gülfer Sarıgül, ayrılmak istediği nişanlısı müzisyen Erman Ertan'dan dayak yediği iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Dizi ve reklam filmi oyuncusu Gülfer Sarıgül, bir yıl önce müzisyen Erman Ertan ile tanıştı. Bir ay önce de nişanlanan çift, aynı evde yaşamaya başladıktan sonra sürekli tartışmaya başladılar. İddiaya göre, Gülfer Sarıgül ayrılık kararından sonra ayrı eve taşınmak istediğini söylemesi üzerine Erman Ertan'ın saldırısına maruz kaldı. Gülfer Sarıgül, kafasını mutfak tezgahına vurduğunu ileri sürdüğü nişanlısı Erman Ertan hakkında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na gelerek suç duyurusunda bulundu.

BOĞAZINI SIKIP, SAÇINDAN TUTUP SÜRÜKLEDİ

Gülfer Sarıgül, dilekçesinde "ayrılma kararıma sinirlendi ve saçımdan tutarak 'Nereye gidiyorsun' diye tepki gösterdi. Küfürler etti. Boğazımı sıktı. Saçımdan tutarak beni salondan mutfağa kadar sürükledi. Başımı tutup mutfak tezgahına vurdu. Yere düşünce de kafamı buzdolabına vurdu. 3 bin lira değerindeki telefonumu kafama fırlatarak parçaladı. Beni komşularım kurtardı. Gözüm şişti, göğsümde ve anlımda morluklarım var. Erman Ertan'dan şikayetçiyim" dedi. Savcılık konuyla ilgili soruşturma başlattı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER