Ünlü komedyene kanlı cevap

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile aralarında ilişki olduğu haberleri çıkan Ebru Şallı, Cem Yılmaz'ın verdiği cevapla bir hayli sinirlenmiş olmalı ki ünlü komedyene öyle bir cevap verdi ki herkes donup kaldı

Ünlü komedyene kanlı cevap

Cem Yılmaz ile arasında çıkan aşk dedikodularının üstüne Ebru Şallı, sosyal medya hesabından gönderme yapmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz'ın hediye ettiği bıçakla elini kesen güzel sunucu, imalı paylaşımıyla komedyene mesaj gönderdi.

SNAPCHAT'TE YAYINLADI

Ebru Şallı'yla geçtiğimiz günlerde Çeşme'de yaptıkları tatil sonrası yakınlaştıkları haberi çıkan Cem Yılmaz: "Ebru, eskiden beri tanıdığım, çok sevdiğim arkadaşım" diyerek kafaları karıştırdı. Cem Yılmaz'ın bu cümlesinden sonra sinirlenen Ebru Şallı'dan sert mesaj geldi. İlişkinin başında "Her şey çok güzel gidiyor" diyerek aşkı kabul eden Şallı, Yılmaz'ın 'Arkadaşız' lafına önceki gün yaptığı bıçaklı paylaşımla cevap verdi.

Eli kesilen ünlü sunucu, üzerinde kalp olan bıçağı snapchat'te yayınladı. Şallı, Cem Yılmaz'ın çok yakınlarına hediye olarak aldığı ve İnstagram'da dahi hesabını takip ettiği Krop Knifes marka bıçakla ünlü komedyenin sarf ettiği sözlerin canını yaktığını ima etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER