Ünlü Komedyen Kaza Yaptı

Ünlü Komedyen Ata Demirer Bozcaada'da motosiklet kazası geçirdi

Ünlü Komedyen Kaza Yaptı

Çanakkaleli ünlü komedyen  Ata Demirer, her yaz olduğu gibi bu yıl da  Bozcaada'daki ailesinin yanına tatile geldi. Ada halkı tarafından yoğun ilgiyle karşılanan  Ata Demirer, bugün sabah saatlerinde motosiklete binerek adada gezmeye çıkmak istedi. Motosiklete biner binmez yere düşen  Ata Demirer, sağ ayağından yaralandı.

"ÇOCUKLAR YİNE Mİ SİZ?"

Olay yerine ambulans çağrıldı. GESTAŞ Arabalı feribotuyla Geyikli Beldesi'ne getirilen ünlü komedyen, oradan da başka bir ambulansla  Çanakkale'nin Kepez Beldesi'nde bulunan  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne getirildi.  Acil Servis'ten içeriye alınan  Ata Demirer, gazetecilere gülerek, "Çocuklar yine mi siz?" dedi.


"ÇEKMEDİ BENİ"

Demirer, İHA muhabirinin "kaza nasıl oldu sorusuna" ise gülerek, "Motora bineyim dedim. Çekmedi beni, motorun üzerinden düştüm" şeklinde yanıt verdi.


DOKTORU BİLGİ VERDİ

Ünlü komedyen  Ata Demirer'in muayenesini yapan  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Aşık, sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Aşık, "Ata Demirer'in genel sağlık durumu iyi. Ayağında yumuşak doku zedelenmesi var. Yapılan muayenede kırık olmadığı anlaşıldı. Kendisini birazdan taburcu edeceğiz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER