Tuğba Özay'dan Ada Hayatıyla İlgili Çarpıcı Açıklamalar

Özellikle hayranları tarafından ada dönüşü büyük bir heyecanla karşılanan Tuğba Özay, ayağının tozuyla katıldığı pek çok programda adaya dair ilginç anılarını anlattı

Tuğba Özay'dan Ada Hayatıyla İlgili Çarpıcı Açıklamalar

İşte  Tuğba Özay'ın röportajından dikkat çeken başlıklar:

SİGARA İÇEN VAR MIYDI?

"O özel izinler bazı durumlarda oluyor mu bilmiyorum ama ben kullanmadığım için bilmiyorum. Mesela kadın olarak regl için izin veriyorlardı. Ama zaten bir müddet sonra kesiliyorsun. O da kesiliyor.

"GÖĞÜSLERİM SÖNDÜ"

Tabi. Mesela göğüslerim o kadar sönmüştü ki. Etimi tuttuğum zaman sanki her şeyin içi boşalmış gibiydi. Bacağımı tutuyorum, kalçamı tutuyorum. Allah'ım diyorum her şey kaybolmuş falan. Geldim toparladım. O ayrı da. Onun dışında mesela  Hindistan cevizi kirpiklere de faydalıymış, onu da orada öğrendim, baya uzattı.

ADADA CİNSELLİK

Daha sağlıklı oldu. Ben hep olayın güzel yanlarından bakmaya çalıştım. Cildin daha bir güzelleşiyor. Yani güzel şeyler kattı bana Survivor. Mesela cinsellik hayatı… Hiç… Herhalde hormonların orada devreye girmiyor yani, hiçbir şekilde aklıma gelmedi, hiç! Sıfır… Hiç düşünmedim…Hatta bazı arkadaşlar şey diyordu; 'Ya kazandığımız ödül oyunlarına şap mı atıyorlar' falan diyorlardı."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER