Tepki Çeken Hülya Avşar, Akıllandı

Kızı Zehra'ya doğum gününde 400 bin liralık Range Rover Evoque hediye ettiği için tepki çeken Hülya Avşar, akıllandı

Tepki Çeken Hülya Avşar, Akıllandı

Liseden mezun olan Zehra'ya sürpriz yapmak için alışverişe çıkan Avşar, bu kez "Hediyenin küçüğü makbul" diyerek şaşırttı.

ESKİ EŞİ DE VETO ETMİŞTİ

Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden olan kızı Zehra'ya 18. yaş günü hediyesi olarak 400 bin lira değerinde Range Rover Evoque model cip alarak büyük tepki çekmişti. Günlerce konuşulan bu hediyeye eski eşi Kaya Çilingiroğluda karşı çıkarak kızının bu arabayı kullanmasını veto etmişti.

ELİNDEKİ TORBALARI GÖSTERDİ

Zehra'ya aldığı lüks arabayla birçok ebeveynin eleştiri oklarına hedef olan ünlü sanatçı, geçtiğimiz hafta liseden mezun olan kızına bu kez daha mütevazı bir hediye aldı.
Önceki gün İstinyePark'ta alışveriş yaparken görüntülenen Avşar kızı, "Zehra sonunda mezun oldu. Çok şükür, hepimiz rahatladık" diyerek duygularını basın mensuplarıyla paylaştı. Neşesi bir hayli yerinde olan Hülya Avşar, Zehra'ya mezuniyet hediyesi olarak ne aldığı sorulunca elindeki torbaları gösterdi.

GERİ VİTES YAPTI

Kızına doğum gününde yaptığı pahalı jestle dikkat çeken Avşar Kızı, bu kez hediye konusunda tedbirli davrandı. Zehra için Beymen'den alışveriş yapan ünlü sanatçı, "Hediyenin küçüğü makbuldür. Büyük bir hediyeye gerek yok" dedi. Sanatçının bu açıklaması " Hülya Avşar geri vites yaptı" dedirtti.

HAYATININ SELFİE'Sİ

Hülya Avşar, şu sıralar kendi hayatını anlatacağı bir film için hazırlık yapıyor. 2017'de tamamlayacağı film için önümüzdeki günlerde Ayvalık'a gidecek olan Avşar Kızı, projesinin adını da 'Selfie' olarak belirledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER