Tarkan neden Pınar Dilek ile evlendi?

Megastar Tarkan'ın Pınar Dilek ile evlenmesi herkesi kısa süreli şaşkınlığa sürüklemişti. Ünlü popçunun evlilik serüveni nasıl oldu ?

Tarkan neden Pınar Dilek ile evlendi?
Özel hayatı ile gündeme gelmeyen Tarkan'ın ani evliliği kafaları karıştırdı! Ünlü popçu yaklaşık 5 ay önce Pınar Dilek ile sade bir törenle dünya evine girdi. Fakat bu ani evliliğin ardından 'Pınar Dilek hamile mi ?' soruları da gündeme gelmişti.

Bu iddialar ne kadar asılsız da çıksa, Tarkan'ın neden Pınar Dilek'i seçtiği sevenleri tarafından merak konusu oldu.
Pınar Dilek, eşi Tarkan Tevetoğlu ile 5 yıl önce Almanya konseri sonrası tanışıp arkadaş olmuş ve bu arkadaşlık bir süre sonra aşka dönüşmüştü. Küçüklüğünden itibaren Tarkan hayranı olan Pınar Dilek'in hayalleri de böylelikle gerçekleşmişti.

Pınar Dilek ile uzun süren ilişkisini evlilikle noktalayan Megastar, evlilikten ve eşinden gayet memnun olduğunu bir açıklamasında dile getirmiş ve eşi Pınar Dilek ile sade ve mutlu bir hayat sürdüklerini belirtmişti.

Tarkan ise evlilik öncesi bebek bekledikleriyle ilgili iddialara düğünü olduktan sonra, "Benim evlenmeye mutlu olmaya hakkım yok muydu? Evlendik bitti. Çocuk şuan düşünmüyoruz ama ben ileride istiyorum'' şeklinde cevap verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER