Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Şok Etti

Survivor 2016'da kim elendi sorusunun cevabı dün gece belli oldu.Elemede sonucunda adaya veda eden isim ise herkesi şok etti.

Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Şok Etti
TV 8'de ekranlarında yaınlanan Survivor'da geçtiğimiz hafta yapılan takım oylamasında ismi çıkan Ezgi ilk aday olmuştu.

Geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyununu kazanan Yattara elenmek üzere ikinci adayı Yunus olarak belirlemişti. Bu haftaki dokunulmazlık oyununu yine ünlüler takımı kaybedince tekrar takım içi bir oylama yapmak zorunda kaldılar ve üçüncü adaya Atakan oldu.Böylece eleme adayları olarak Yunus, Ezgi ve Atakan SMS oylamasında karşı karşıya geldiler. Yapılan elemede sonucunda adaya veda eden isim ise herkesi şok etti. Oldukça heyecanlı geçen eleme sonucunda adaya veda eden isim Atakan’ın adada en iyi anlaştığı Ezgi oldu. Acun Ilıcalı'nın kararı açıklaması sonrası Ezgi gözyaşarına hakim olamadı...

SURVİVOR'DA YENİ DÖNEM

Survivor‘da eleme için yeni dönem başlıyor. Artık her hafta bir kişi adaya veda edecek. Ancak bundan böyle Survivor‘da haftada iki dokunulmazlık oyunu oynanacak ve haftada bir eleme olacak. Ilıcalı, kısa bir süre sonra toplu SMS alınacağı ve bu sonuçların son haftalardaki elemelerde kullanılacağını açıkladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER