Sinan Akçıl, Ebru'yu Yine Yalnız Bırakmadı

Cem Yılmaz ile sürpriz bir aşka yelken açan eski sevgilisi Ebru Şallı'ya sahip çıkan Sinan Akçıl, "Ebru; kimsenin peşinde koşmaz, kimseyi kıskandırmak için bir hareket yapmaz" dedi

Sinan Akçıl, Ebru'yu Yine Yalnız Bırakmadı
Eski sevgilisi Ebru Şallı'ya yazdığı mektupla gündem yaratan Sinan Akçıl, önceki gün Çağla Şıkel ile Alişan'ın sunduğu 'Her Şey Dahil' programına konuk oldu.
"KİMSENİN PEŞİNDEN KOŞMAZ"
Cem Yılmaz ile yeni bir ilişkiye başlayan Ebru Şallı'nın üzerine çok gidildiğini söyleyen Akçıl, şöyle konuştu: "Ebru; kimsenin peşinde koşmaz, kimseyi kıskandırmak için bir hareket yapmaz. Aslanlar gibi iki çocuk annesi... Çok değer verdiğim bir insan. Üç yıl ilişki yaşadık ama şu anda görüşmüyoruz, düşmanlığımız da yok. Tüm bunların başlangıç sebebi, benim hatalarım oldu."    
"10 DAKİKADA YAZDIM"
Ayrılıklarının ardından Şallı'ya yazdığı mektupla ilgili de konuşan ünlü müzisyen, "Ebru'nun benim için yaptığı fedekarlıklar görülsün diye bir mektup yazdım. Mektubu, uçakta şarkı dinlerken, samimi duygularımla 10 dakikada yazdım. Ona teşekkür etmek istediğim için de basına verdim" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER