'Sevgilim Başkasıyla Yatabilir' Sözü Anket Sorusu Oldu

Cem Özer verdiği bir röportajda "Sevgilim başkasıyla yatabilir" sözleriyle ilgili bir internet sitesinde düzenlenen ankette, çoğunluğun ünlü oyuncu gibi düşünmediğini ortaya koydu

'Sevgilim Başkasıyla Yatabilir' Sözü Anket Sorusu Oldu

Ünlü oyuncu  Cem Özer'in bir gazeteye verdiği röportajda kullandığı ifadeler özellikle sosyal medyada büyük yankı buldu.

CEM ÖZER NE DEMİŞTİ?

Tensel birlikteliğin aldatma sayılmayacağını söyleyen  Cem Özer'in kullandığı ifadeler aynen şu şekilde olmuştu: "Sevdiğim kadının, birlikte olduğum sevgilimin canı bir başka beden çekmiş, gitmiş başka biriyle yatmış, benden genç, benden diri biriyle… Yapabilir. Bunu aldatma saymam ki. Ama kadın gider de dertlerini, sevincini, mutsuzluğunu başka bir adama anlatırsa işte o zaman beni aldatmış sayarım! O zaman benden hiç zevk almıyor, ilişki bitmiş demektir.Tensel birliktelik çok doğal, insani bir şey. Mum yanar, müzik güzel gelir, seni hatırlar ya da sen onu hatırlarsın, deniz fış fış yapar, anlık olarak karşındakiyle bir şey yaşarsın. Aşırı insani!  Pınar (şimdiki sevgilisi) beni böyle kabul ediyor."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER