Semih Öztürk'ün Hain Planı!

'Survivor 2016' adasında daha önce benzerine rastlanmamış bir olay yaşandı. Semih Öztürk gönüllüler takımı elemeye çıksın diye plan yaptı. Gizem Kerimoğlu açık verince olay ortaya çıktı.

Semih Öztürk'ün Hain Planı!

Survivor adası ilk kez böyle plana tanık oluyor. Semih Öztürk içinde yer aldığı gönüllüler takımının dokunulmazlığı kaybetmesi için Oyun vermeyi planladı. Arkadaşı Gizem Kerimoğlu da bu planda yer aldı. Ancak oyun sırasında bunu o kadar göstere göstere yaptı ki takım arkadaşları duruma anladı.

İTİRAF ETTİ
Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu adadaki başbaşa sohbetlerinde yaptıkları planı da itiraf ettiler. Semih Öztürk ada konseyine bu durum taşınınca da Damla Can'a "Ben seni kurtarmak istemiyorum ki... Umrumda değil" diyerek planını kabullendi. Semih Öztürk içinde yer aldığı gönüllüler takımının dokunulmazlığı kaybetmesini iki haftadır planlıyordu. Bunun sebebi ise gönüllüler SMS sonuçları sıralaması. Semih Öztürk gönüllülerin çıktığı SMS oylamasında birinci çıkmıştı. Buna güvenen Semih Öztürk adada hakimiyet kuramadığı ve dışlandığı takımı ada konseyinde yok etmek istiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER