Nişanlısı Genç Kızı, Annesiyle Aldattı

İngiltere'nin saygın medya kuruluşlarından The Sun'ın itiraf bölümüne gelen bir olay, akıllara durgunluk verecek cinsten

Nişanlısı Genç Kızı, Annesiyle Aldattı

İLİŞKİMİZ MUTLU BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYORDU

23 yaşındaki bir erkek, nişanlısının annesiyle birlikte olduğunu itiraf etti. Kendisinin 23, nişanlısının 21 yaşında olduğunu söyleyen genç, ilişkilerinin 4 yıldır mutlu bir şekilde devam ettiğini söyledi.

NİŞANIN ERTESİ SABAHI GENÇ KIZI ANNESİYLE ALDATTI

Sevgilisinin doğum gününde nişanlandıklarını söyleyen genç, nişanlısının 38 yaşındaki annesinin nişan için İskoçya'dan geldiğini ve bekar olduğunu belirtti. Törenden sonraki günün sabahında nişanlısının sabah işe gittiğini belirten genç, evde nişanlısının annesiyle ilişkiye girdiğini ve bundan büyük pişmanlık duyduğunu açıkladı.

"HER ŞEYİ ANLATACAK, NE YAPACAĞIMI BİLEMİYORUM"

İlk başta kadının kendisine bundan kimseye bahsetmeyeceğini söylediğini bildiren 23 yaşındaki genç, daha sonra kadının fikrini değiştirdiğini söyledi.

Nişanlısının annesinin bir şeylerin yanlış olduğunu söylediğini beirten genç adam, "Şu anda yaşadıklarımızı nişanlıma anlatmayı planladığını söylüyor. Ne yapacağımı bilemiyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER