Kısmetse Olur Evini Polis Bastı!

Kanal D’nin izlenme rekoru kıran evlilik programı Kısmetse Olur'da büyük skandal! Ceyda'yla yapım sorumlusu arasındaki kavgaya polis müdahale etti.

Kısmetse Olur Evini Polis Bastı!
Kanal D’nin izlenme rekoru kıran evlilik programı Kısmetse Olur'da gelin adayı Ceyda Kırıcı ile yapım sorumlusu Yasemin arasında çıkan kavgaya polisler müdahale etti.

Yapım ekibi henüz açıklama yapmazken gelin adayının evden kovulduğu ortaya çıktı.Ceyda Kırıcı kavga ettiği Kısmetse Olur yapım sorumlusu Yasemin tarafından dövüldüğünü öne sürmüştü. Son sızdırılan ses kaydı bu iddianın gerçek olmadığı ortaya koyunca yeni gelişmeler yaşandı.

Kısmetse Olur evindeki son çekimde yapım sorumlusu Yasemin ve Ceyda arasında çıkan tartışma sonucu olay büyüdü. Bu tartışmanın sonucunda da Ceyda Kırıcı evden kovuldu. Kısmetse Olur yapımcıları bunu diskalifiye olarak duyuracaklar. Gösterecekleri bahane merak konusu.

Ceyda Kırıcı ile Yasemin arasındaki kavga o kadar büyük oldu ki bu kez işin içine polis de girdi. Kavga üzerine Kısmetse Olur çekimlerinin olduğu eve gelen polis tarafların şikayetini kayda aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER