Kerimcan'ın kankası Caner isyan etti

Samsun'da sahne aldığı sırada çıkan arbedede ağır yaralanan sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Kerimcan'ın kankası Caner isyan etti

Samsun'da çıktığı sahnede darp edilen sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın kankası Caner Çalışır yaşananlara dair açıklama yaptı.

CANER ÇALIŞIR'DAN MESAJ!

Geçtiğimiz aylarda çoklu organ yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırılan ve kısa süre içerisinde sağlığı yerine gelen Caner Çalışır, sosyal medyada paylaştığı yazısıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.

"İNSANIN İÇİNDEN GELENİ YAŞAMASINA NEDEN İSİM VERİLMEZ?"

Yakın arkadaşı Durmaz'a destek olan ve adeta isyan eden Çalışır Instagram sayfasında şu sözlere yer verdi: "Kabullenmek zor çünkü bizim bile kendimizi kabullenmemiz içimizdeki şeyle başa çıkabilmemiz zaman aldı daha da alacak. Lakin neden izin verilmez insanın içinden geleni yaşamasına.

"DİK DURMAYA ÇALIŞIYORUZ"

Biz işimizi yapıyoruz sadece. Sizden gelen karşılıksız sevginin desteğin karşısında dik durmaya çalışıyoruz. Birilerine saldırmak, belki dövmek, küfür etmek. Anlık dürtülerinizin kimlerin ruhuna ne derece zarar verdiğini bilemezsiniz. Kaldı ki böyle şeyleri bilmek yetmez. Sizin gibi olamayanlara yaşam hakkı vermeniz gerek.

"KABULLENMEK BU KADAR ZOR OLMAMALI"

Toplumun çoğunun sevip sahiplendiği insanlara nefret kusmak. Ancak o toplumun huzurunu bir de kendi sınavıyla mücadele eden insanların psikolojisini bozabilir. Kabullenmek bu kadar zor olmamalı."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER