Kerimcan Durmaz olayında flaş gelişme! 4 kişi polise teslim oldu

İddiaya göre Samsun'da bir AVM'de sahne alan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın silahlı saldırıya uğradığı olayla ilgili 4 kişi polise teslim oldu

Kerimcan Durmaz olayında flaş gelişme! 4 kişi polise teslim oldu
30 Kasım'da bir AVM'ye ait mekanda sahne alan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın silahlı saldırıya uğradığı olayla ilgili 4 kişinin polise teslim olduğu öğrenildi.

Sahne aldığı sırada mekanda arbede çıktığı ve Kerimcan Durmaz'ın silahlı saldırıya uğradığı iddiaları sosyal medyayı karıştırmıştı.

Durmaz konuyla ilgili olarak, 'Ben sahnedeyken birileri beni hemep tutup dışarı çıkardı. Hızla dışarı çıkarken ayağım burkuldu. Ama ben silah sesi duymadım. Çıkan kavganın benimle bir ilgisi yok. Şu anda sağlığım iyi ve İstanbul'dayım' diye açıklama yapmıştı. Kerimcan Durmaz'ın dövüldüğünü, olayların devamında ateşli silahta kullanıldığı iddialarını yalanlanmasına rağmen, mekanda bulunan bir çok görgü tanığı sosyal medya üzerinden olayı farklı anlatmış, dayak olayını doğrulamıştı.

SALDIRI SONRASINDA İSTANBUL'A GİTTİ

Yaşanan hadisenin ardından bileğini burktuğunu açıklayan Durmaz, sabah saat 06:00 uçağıyla İstanbul'a gitmiş, özel bir hastanede tedavi altına alınmıştı. Bir çok magazin programında ve haberlerde Kerimcan'ın dayak yediği konusu işlenirken, olayın yalanlanması devamında saldırının doğru olduğu yönündeki açıklamalar akılları karıştırdı.

BURNU KIRILDI, KAŞI PATLADI

Sadece bileğini burktuğu öne süren Kerimcan'ın olay sırasında kaşının patladığı, burnun kırıldığı, bacağındaki tendon bağlarının koptuğu bilgisi haber sitelerinde yer aldı. Yakınlarının hastane ziyareti yaptığı sırada, Durmaz'ın yaralandığı bilgisi ise teyit edildi, sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

SAMSUN'DA 4 KİŞİ POLİSE TESLİM OLDU

Kerimcan Durmaz'ın kendisinin saldırıya uğramadığı açıklaması üzerine bir çok yerde 'Vur bana dedi böyle oldu, biz oradaydık' mesajları paylaşılması dikkat çekti. Sosyal medya fenomeninin yalanlama açıklamaları sürerken, olay günü saldırıyı gerçekleştirdiği öne sürülen grup arasındaki 4 kişinin Irmak Polis Merkezi'ne giderek teslim olduğu öğrenildi.Saldırıyı kendilerinin gerçekleştirdiğini iddia eden 4 kişinin polis tarafından gözaltına alındığı, haklarında adli işlem başlatıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER