Kerimcan Durmaz neden bu kadar popüler?

Özellikle sosyal medyada fenomen haline gelen Kerimcan Durmaz’ın, neden bu kadar ön planda olduğu belli bir kesim tarafından merak konusu oldu

Kerimcan Durmaz neden bu kadar popüler?

Kerimcan Durmaz, 1994 Balıkesir doğumlu ve asıl mesleği profesyonel makyaj uzmanlığı…

Durmaz, kendine özel kurduğu cümleler, mimikleri ve hareketleriyle ilgi odağı olmayı başardı. Ancak kendisi yaptığı bir açıklamada: ‘’ bu işe fenomen olma amaçlı başlamadım’’ dedi.

Kerimcan Durmaz, İstanbul’daki mekanlar başta olmak üzere pek çok mekanda DJ‘lik yapıyor. Genç kesimin ilgi odağı haline gelen Durmaz,  sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor ve her geçen gün takipçi sayısını arttırıyor. Aynı zamanda magazin sayfalarında da yerini almaya başladı.

Durmaz, ünlülere yakınlığı ile de dikkat çekiyor.  Dünyaca ünlü moda devi Fendi, Milano’daki defilesine Türkiye’den bir tek Kerimcan Durmaz’ı davet edince, Kerimcan’ın fenomenliği bir lüks marka tarafından da onaylandı. Hemen her ünlüyle görüntülenen Kerimcan daha çok adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Kerimcan Durmaz’ın meşhur laflarından birkaç tanesi; ‘’Ay baba... Herhalde, senceeeğğ, suus! Ya o güzelliğinin travestiliğinin transseksüelliği, Öldür onuuu!’’

Kübra ÖKSÜZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER