İbrahim Tatlıses'e 'Ankara' Tepkisi

Ankara'daki saldırıyla ilgili herhangi bir paylaşımda bulunmayan Tatlıses'in doğum gününü kutlayanlara teşekkür etmesi çileden çıkardı

İbrahim Tatlıses'e 'Ankara' Tepkisi

Türkiye önceki gün gerçekleştirilen Ankara'daki hain saldırının şokunu yaşarken, birçok isim sosyal medyadan paylaştığı mesajla tepkisini dile getirdi. Ancak sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri olan İbrahim Tatlıses'in bu konuya sessiz kalması takipçileri tarafından eleştirildi.

Hemen hemen her konu hakkında sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan  İbrahim Tatlıses'in Ankara  Kızılay'da 37 kişinin yaşamını yitirdiği saldırıya tepkisiz kalması dikkat çekti. Tatlıses, son paylaşımında doğum gününü kutlayan hayranlarına teşekkür ederek "Ben unuttum ama sevenlerim unutmadı" ifadelerine yer verdi.

"SENDEN DAHA ÖNEMLİ ŞEYLER VAR"

Tatlıses'in  Ankara'daki patlamaya sessiz kalmasını eleştiren takipçilerinden bazıları "Bu 14 Mart'ta senden daha önemli şeyler var. Biraz da onları paylaşsan diyorum. Patlamanın senin için bir önemi yok galiba? Çok takip edilen bir şarkıcı olarak böyle bir paylaşım Yapman gerekirdi" ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER