'Her Gün Cinsellik Olursa İşin Büyüsü Bozulur'

Meksikalı oyuncu Salma Hayek, özel bir dergiye verdiği röportajda özel hayatı hakkında bilinmeyenleri anlatırken "Cinsellik, mutlu bir evliliğin anahtarı değil. Ayrıca her gün olmaz" dedi.

'Her Gün Cinsellik Olursa İşin Büyüsü Bozulur'

Dünyaca ünlü Meksikalı oyuncu  Salma Hayek, evliliğin hayatındaki en büyük başarısı olduğunu söyledi. 54 yaşındaki iş adamı François-Henri Pinault ile 2009 yılında evlenen 49 yaşındaki Hayek, bir aşk evliliği yaptığını söylüyor.

"O BENİM İÇİN YUVA DEMEK"

"Aşk dolu, iyi bir evlilik hayattaki en büyük başarım" diyen güzel oyuncu "Yuvam, kocam neredeyse orası. O benim için yuva demek. Çekirdek ailemizin dışında kalan her şey, birlikte deneyimlediğimiz bir macera" şeklinde konuştu.

"HER GÜN CİNSELLİK OLMAZ"

Ünlü oyuncu, cinselliğin mutlu bir evliliğin anahtarı olmadığını belirterek "Cinsellik, mutlu bir evliliğin anahtarı değil ancak yan etkisi olabilir. Ayrıca her gün olmaz ki! Eğer her gün olsa, büyüsünü kaybeder. Bence en önemli olan şey eşinizle olan kimyanızın sürekli olması... Eğer birlikte gülüyor, keşfediyor, eğleniyorsanız romantizm sürmeye devam eder, bu da evliliği ayakta tutan yegane şeydir" dedi.

"ÇOCUKLARINIZI EKRAN KARŞISINA KİLİTLEMEYİN"

8 yaşında bir kızı olan Hayek, çocuklarını sürekli ekran karşısında oyalamaya çalışan aileleri de eleştirdi: "Evet biliyorum, anneler çok yorgun. Hele ki benim gibi geç yaşta anne olanlar... Ama çocuklarınızı hayatın akışına sürüklemelisiniz. Onları ekran karşısına kitlerseniz izole olmaya ve yalnızlaşmaya başlarlar. Onları hayatınıza dahil edin, paylaşın. Çünkü en önemli olan şey onun insanlarla iletişimde olması."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER