Hayat Şarkısı'nda Filiz'in Acı Sonu!

Salı akşamlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı 31. bölümü dün akşam izleyicileri ekrana kilitledi. Filiz'in intiharı herkesi derinden sarsarken, ölüp ölmediği sosyal medyada tartışılıyor.

Hayat Şarkısı'nda Filiz'in Acı Sonu!

Dün akşam yayınlanan Hayat Şarkısı 31. bölümünde izleyiciler Filiz'in intihar etmesine çok şaşırdı. Bayram'ın sakladığı belge ile yüzleşen Filiz, olayın etkisiyle kendisini camdan aşağı attı. Nurgül, Filiz'in intihar etmesiyle Süheyla'yı suçlarken hastaneden gelen bir haberle herkes yıkıldı. Olaylardan önce sürpriz bir şekilde Cem ile evlenen Filiz ölecek mi merak konusu oldu.


HAYAT ŞARKISI 31. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?


Hülya, Cem'den Bahar'ın kendi kızları olduğunu öğrendi. Bu durumu fırsata çeviren Cem Hülya'dan, Mehmet ve Bahar arasında bir tercih yapmasını istedi. Hülya, Mehmet'i Filiz'e verecek mi yoksa Cevher ailesi Bahar'ın gerçek annesini öğrenecek mi? Melek ile Hülya arasında neler olacak? Ve en önemlisi Filiz öldü mü? soruları bir sonraki bölüme kaldı.


HAYAT ŞARKISI 32. BÖLÜME DAİR İLK DETAYLAR!


Hayat Şarkısı 32. bölüm ilk fragmanı bugün yayınlandı. Hülya ve Melek arasında öfke buhranları yaşanıyor. Filiz'in durumuna dair bir detay gelmeyince, akla gelen en önemli soru Filiz yaşayacak mı? oldu. Filiz'in bu durumunda Hülya'nın bir rolü var mı merak ediliyor. Tüm bu soruların cevapları Hayat Şarkısı'nın 32. bölümünde, 29 Kasım Salı günü saat 20.00'de Kanal D ekranlarında yanıt bulacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER