Hakan Altun'dan çarpıcı sözler

Hakan Altun, bir televizyon programında Emel Müftüoğlu'nun konuğu oldu ve samimi sözleriyle sevenlerine harika dakikalar yaşattı

Hakan Altun'dan çarpıcı sözler
BEN SANAL BAKİRİM
Altun, hiçbir sosyal medya mecrasında hesabının olmadığını anlattı ve sözlerine ekledi: ‘’Büyük teknoloji özürlüyüm. Telefonu sadece "alo" demek için kullanıyorum. Ara sıra da mesaj yazıyorum. Mesaj da bile sıkıntı yaşıyorum. Misal ben "MRB" yazamam. Ya da "CNM." İllaki uzun uzun yazacağım. Takıntılıyım. İmla ile ilgili. Sanal Bakirim ben..." şeklinde konuştu.
Hakan Altun,  yaşadığı bir anıyı sevenleriyle de şu şekilde paylaştı; "Bir gün mahallenin bakkalından bir şeyler alacağım. Bir teyze ile karşılaştım. "Oğlum ne zaman evleniyorsun?" diye bir soru sordu. Tüm ülke artık senin evlenmeni istiyoruz." dedi. 9 senedir hayatında kimsenin olmadığını belirten ünlü şarkıcı, "Bunun sebebi artık aşkı hissedememem’’ dedi.
TADINDA BIRAKACAĞIM
Altun: ‘’Sahnenin çok zorlukları var. Kimse sahne arkası ve önü stresini anlamıyor. Babam hastanedeyken sahneye çıkmak zorundaydım. Çalıştığım saatler içinde profesyonel olmam gerekiyor. 27-28 yıl oldu. Hayatımın çoğu sahnede geçti’’      Sahne tozunu yutan bir daha bırakamaz cümlesinin ona çok ters geldiğini de sözlerine ekledi ve şarkıcılığı uzun uzuna yapmayı planlamadığını, tadında bırakacağını dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER