Geneleve Çok Düşkündüm

Türkiye'nin fenomen Moda tasarımcılarından biri olan Cemil İpekçi, Posta'dan Canan Danyıldız'a verdiği röportajda özel hayatına dair cesur açıklamalarda bulundu

Geneleve Çok Düşkündüm

Yıllar önce eşcinsel olduğunu ilan eden 68 yaşındaki İpekçi, "Yeniden bir kadınla birlikte olabilirim. Allah beni bu dünyaya renk olsun diye kelebek olarak yolladı" diyor. Gençken genelev düşkünlüğü olduğunu söyleyen İpekçi, kadınlarla sohbet etmeyi sevdiğini ama onları tanıdıkça eşcinsel olduğu için şükrettiğini söylüyor!

CİNSEL HAYATI İLE İLGİLİ İLGİNÇ AÇIKLAMALAR

İlk cinsel ilişkisini 13 yaşında bir kadınla yaşadığını söyleyen İpekçi, erkekle ilk cinsel deneyiminin ise 19 yaşında olduğunu söylüyor; hem de en yakın arkadaşıyla!

Zeki Müren'in hayatında büyük bir yeri olduğunu söyleyen İpekçi, bir gün Müren'in kendisini ağladığı bir anda teselli ettiğini söylüyor. Müren'in kendisine yönelttiği "İnsanlar hakikatleri senin yüzüne vurmadan sen çarp" sözü hayat felsefesi olmuş. Bu yüzden de eşcinselliğini hiç saklamamış.

"GENELEVE DÜŞKÜNLÜĞÜM VARDI"

Gençken pavyon ve genelev düşkünlüğü olduğunu söyleyen İpekçi, "Bayılırım geneleve, kadınlarla birlikte olurdum, onlarla sohbet etmeyi de seviyordum. Kadınları tanıdıkça eşcinsel olduğuma şükrediyorum." diyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER