Evlilikleri ertelendi

Yaz sonunda ilan ettikleri aşklarıyla gündem olan Şükran Ovalı ve Caner Erkin'den ilginç bir haber geldi.

Evlilikleri ertelendi

Caner Erkin'in Şükran Ovalı ile 2 Ocak 2017'de yapmayı planladığı evlilik, çıkan ailevi sorunlar nedeniyle başka tarihe ertelendi.

Beşiktaşlı yıldızın ettiği evlilik teklifinin ardından birlikte yaşamaya başlayan ve ailelerini tanıştıran ünlü çift, herkesten gizlice nikah için de tarih aldı. Güzel oyuncu ve Erkin, 2 Ocak 2017 günü İtalya'da bir ömür mutluluğa 'evet' diyecekti...

AİLEVİ SORUNLAR DA ÇIKTI

Hatta, Şükran Ovalı ve Caner Erkin, Roma Büyükelçiliği'ndeki nikah için de tüm yasal işlemleri yaptı. Herkesten sır gibi saklanan düğünün tüm masraflarını üstlenecek olan Caner Erkin, aile ve sınırlı sayıdaki dostlarının ulaşım ve konaklama gibi detaylarını da halletti. Ancak evlilik öncesinde hemen hemen her çift gibi anlaşmazlık yaşayan Şükran Ovalı ve Erkin, fikir ayrılığına düştü. Aile bireylerinin vize işlemlerinin de 2 Ocak 2017 gününe yetişmemesi üzerine ünlü çift, düğünü ileri bir tarihe erteledi.

"İSTEKLERİYLE CANER'İ ZORLADI"

İptal edilen düğünle ilgili çiftin yakın çevresi "Şükran Ovalı, istekleriyle Caner'i zorladı" dedikoduları yaptı. Ancak yıldız futbolcunun "Şükran, evleneceğim kadın. Düğünle ilgili de kendisinden çok beni düşünüyor" diyerek dedikodulara yanıt verdiği söyleniyor. Bu arada ikilinin yakın çevresinden alınan bilgiye göre; güzel oyuncu ile Caner Erkin aşıklar şehri Roma'da evlenmekte ısrarlı..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER