Estetik Yaptırdı İddiası

Uzun süredir Bodrum Gümüşlük'te yaşayan ve Ferzan Özpetek'in ' İstanbul Kırmızısı' filminin çekimleri için İstanbul'a gelen Nejat İşler, çarşamba akşamı cihangir'de arkadaşlarıyla bir araya gelmişti.

Estetik Yaptırdı İddiası

3 yıl önce septik şok nedeniyle 95 gün hastanede kalan ve ölümden dönen ünlü oyuncunun parmak uçları kesilmişti. Tedavi sonrası doktoru yasaklasa da zararlı alışkanlıklarından vazgeçmeyen  Nejat İşler'in, gecede ağzından sigarayı düşürmemesi hayranlarını üzdü.

Oyuncunun hastalık günlerinde aldığı kilolardan kurtulduğu ayrıca gençleştiği gözlerden kaçmadı. Uzun süre kaldığı mekandan çıkışta ünlü oyuncu, muhabirlerin sorularına yanıt vermemek için hızla uzaklaştı.

"ESTETİK YAPTIRDI İDDİASI

Nejat İşler, geçen haftalarda  Serenay Sarıkaya ile 'İkimizin Yerine' isimli aşk filminde kamera karşısına geçmişti.

Uçankuş'un haberine göre; 44 yaşındaki oyuncunun, 24 yaşındaki  Sarıkaya ile kamera karşısına geçmeden önce kilo verdiği, daha genç görünmek için yüzüne bir dizi estetik yaptırdığı ortaya çıktı.

AŞK DEDİKODULARI ÇIKMIŞTI

Serenay  Sarıkaya ve  Nejat İşler, 3 yıl önce 'Behzat Ç.  Ankara Yanıyor' filminde de beraber kamera karşısına geçmiş, o dönem ikilinin sette yakınlaştığı gündeme gelmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER