Eşref Kolçak: 'Benim Gibi Bir Adamın Oğlu...'

Yeşilçam'ın efsane ismi Eşref Kolçak, ‘Ulan benim gibi bir adamın oğlu *bne olur mu?' diyerek oğlunu reddetmiş.

Eşref Kolçak: 'Benim Gibi Bir Adamın Oğlu...'
Şuan yoğun bakımda tedavi altında tutulan Harun Kolçak’ın bir kardeşi var. Ancak babası Eşref Kolçak, bu ismi cinsel tercihinden dolayı evlatlıktan reddetmiş.

Harun Kolçak bilindiği üzere, Yeşilçam’ın usta ismi Eşref Kolçak’ın oğlu. Harun Kolçak Eşref Kolçak’ın tek çocuğu olarak biliniyor ancak durum aslında öyle değil. Bu ünlü aile yıllar önce çarpıcı bir iddiayla gündeme geldi.

İddiaya göre Eşref Kolçak gay olduğu için diğer oğlunu evlatlıktan reddetti. Bahsi geçen isim de aslında ünlü biri.O da Harun Kolçak gibi 90’lı yıllarda ün yapmış şarkıcı Devran Çağlar. Çağlar açıklamalarda bulunmuş ve babası olduğu iddia ettiği Eşref Kolçak’ı suçlamıştı.

Devran Çağlar: “Babam ergenlik dönemine girdiğimde yaptığım cinsel tercihimden ötürü beni fazlasıyla dışladı. Bana o dönemlerde ‘Ulan benim gibi bir adamın oğlu *bne olur mu? Bu bana yakışır mı?’ diyerek baskı yapıyordu. Ben de bir süre duygularıma engel olmayı denedim ama başaramadım. Bu bana verilmiş bir hissiyat bunu reddedemezdim. Babama hayatımı bu yönde yaşayacağımı söylediğimde çok sinirlendi ve beni hayatından çıkarttı. 20 senedir sanat camiasının içinde olmamıza rağmen babamla bir kez bile karşılaşmadık. Artık bu kırgınlığın bir an önce bitmesini istiyorum. Gerçek ailemin yanında olmak onlara doyasıya sarılmak istiyorum.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER