Engin Altan'dan rol arkadaşı Arda Öziri'ye duygusal veda

Engin Altan Düzyatan, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde birlikte rol aldığı ve geçirdiği kaza sonucu hayatı kaybettiği arkadaşı Arda Öziri'i duygu dolu sözlerle uğurladı.

Engin Altan'dan rol arkadaşı Arda Öziri'ye duygusal veda

Geçtiğimiz gün bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Diriliş Ertuğrul oyuncularından Arda Öziri'nin ölüm haberi sanat camiasını derin bir yasa boğdu. Hayatını kaybeden Öziri'yi başta rol arkadaşı Engin Altan Düzyatan olmak üzere birçok ünlü isim duygu dolu sözlerle uğurladı...

ENGİN ALTAN DÜZYATAN'IN SINIF ARKADAŞIYDI!

Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan ve aynı zaman da sınıf arkadaşı olan Engin Altan Düzyatan, Arda Öziri'nin vefat haberinden sonra yıkıldı. Engin Altan Düzyatan, yaşadığı acıyı şu sözlerle dile getirdi: Canım kardeşim, sınıf arkadaşım, dostum, Arda Öziri’yi kaybettik, çok üzgünüm, söyleyecek söz bulamıyorum. Allah mekanını cennet eylesin.

Arda Öziri Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

14 Eylül 1978 yılında İzmir‘de dünyaya gelen Arda Öziri geçmişten günümüze bir çok sinema ve dizide rol almıştır. En son Diriliş Ertuğrul dizisinde Göktuğ karakterini canlandırmıştır. Başak burcudur.

9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünden mezun olan Arda Öziri oyunculuk öncesi bir dönem Anemi isimli müzik grubunda vokalist olarak sahne almıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER