Ebru Gündeş'in Kartında 300 Bin Liralık Puan Birikmiş

Çok para harcaması ile bilinen Ebru Gündeş'in alışverişlerden topladığı puanların 300 bin liraya ulaştığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Ebru Gündeş'in Kartında 300 Bin Liralık Puan Birikmiş

Gittikleri  Amerika'da kocası  Reza Zarrab'ın tutuklanmasının ardından bir anda magazin gündeminin zirvesine oturan  Ebru Gündeş'le ilgili yok artık dedirtecek bir iddia ortaya atıldı.

Sözcü gazetesi yazarı  Oray Eğin, kaleme aldığı yazıda  Ebru Gündeş'in alışverişlerden topladığı puanların 300 bin liraya ulaştığını öne sürdü.

İşte  Oray Eğin'in yazısındaki o kısım;

"Yaptığınız alışverişler karşılığında puan topluyorsunuz, bu puanlar daha sonra paraya çevriliyor ve mağazada alışveriş yapabiliyorsunuz.

"YAPTIĞI HER ALIŞVERİŞİ..."

Türkiye'nin cari açığını kapamakla övünen ve adı yolsuzluk iddialarının tepesine oturan  Reza Zarrab'ın şarkıcı eşi  Ebru Gündeş de  Harvey Nichols'ın müşterilerinden biri. Erkek kardeşiyle birlikte Zarrab'ı bile dolandırdığı tapelere yansıyan Gündeş hesabını, kitabını iyi biliyor, yaptığı her alışverişi puan kartına işletiyor.

300 BİN TL BİRİKMİŞ

Gündeş'in alışverişlerden kazandığı hediye kartında kaç para birikmiş dersiniz? 300 bin TL olduğu söyleniyor.

Hayır hayır 300 bin TL'lik alışveriş yapmamış. Kimbilir bunun kaç katı yapmış ki 300 bin TL ödül olarak kartında birikmiş."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER