Ebru Gündeş'i Kızdıran İddia

Eşi Reza Zarrab'ın tutuklanmasının ardından boşanacakları yönündeki dedikoduları ortaya atanlara ateş püsküren Ebru Gündeş, "Onları Allah'a havale ediyorum" dedi

Ebru Gündeş'i Kızdıran İddia

Gittikleri  Miami tailinde kocası  Reza Zarrab'ın yanında gözaltına alınması ve hakkında 75 yıl hapis istenmesi sonrası  Ebru Gündeş zor günler geçiriyor.  Amerika ve Türkiye arasında mekik dokuyan ünlü sanatçı, eşinden boşanacağı yönündeki dedikodulara ateş püskürdü.

"ALLAH'A HAVALE EDİYORUM"

Daha önce avukatları tarafından yalanlanan iddianın  Reza Zarrab'ın gözaltına alınmasının ardından yeniden gündeme gelmesi  Ebru Gündeş'i rahatsız etti. Konuyla ilgili yakın çevresine dert yanan ünlü sanatçının "Bu dedikoduları kimin çıkardığını anlayabilmiş değilim. Özellikle böyle bir durumdayken nasıl bir kendini bilmezliktir bu. O dedikoduları çıkaranları Allah'a havale ediyorum" dediği öğrenildi.

"MİAMİ'YE HAREKET ETTİ"

Reza Zarrab'ın gözaltına alınmasının ardından kızının durumdan olumsuz etkilenmemesi için apar topar  Türkiye'ye dönen  Ebru Gündeş, "Reza beni yanında ister" diyerek ilk duruşma için yeniden  Miami'ye hareket etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER