Düğünü Dünya İzleyecek

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın 14 Mayıs'ta Cunda'da yapılacak düğününü tüm dünya izleyecek.

Düğünü Dünya İzleyecek

Sinem Kobal ile  Kenan İmirzalıoğlu'nun  14 Mayıs'taki düğünü, yabancı basının da ilgisini çekti. Ortadoğu ve  Yunanistan'da yayın yapan kanallar gibi BBC Entertainment de yılın düğününü takip edecek.

YABANCI BASIN HAREKETE GEÇTİ

Yılın düğününe geri sayım başladı. 21 Mayıs olarak belirledikleri nikah tarihlerini kandile denk geldiği için  14 Mayıs'a çeken  Sinem Kobal ile  Kenan İmirzalıoğlu'nun düğün töreni, merakla bekleniyor. Türk magazin basını tarafından yakından takip edilecek Cunda'daki düğün için yabancı basın da harekete geçti. İmirzalıoğlu'nun geniş hayran kitlesine sahip olduğu  Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan 'MBC4′ kanalı ile tüm dünyada yayınlanan 'BBC Entertainment' kanalı,  14 Mayıs'ta Cunda'ya bir muhabir ile bir de kameramanını yolluyor.

ESNAF DA UMUTLA BEKLİYOR

Yine 'Karadayı' dizisinin reyting rekorları kırdığı  Yunanistan'dan da 'My TV' ile dergiler de birer muhabirleriyle düğünü takip edecek. Yaklaşık 1 ay sonra Cunda'da yaşanacak  Sinem Kobal ile  Kenan İmirzalıoğlu zirvesi, esnafı da şimdiden oldukça heyecanlandırdı. İmirzalıoğlu'nun kendi ile Kobal'ın ailesi ve dostları için 3 oteli tamamen kapattığı Cunda'daki esnaf, ünlü simaların da katılacağı düğün töreninden oldukça umutlu. Bölgedeki birçok otel ile restaurant, 14-16 Mayıs arasında yüzde yüz doluluk oranı beklediklerini söylüyor.

SİNEM KOBAL TİTİZLİKLE İLGİLENİYOR

Kenan İmirzalıoğlu, yeni proje görüşmeleri için daha çok  İstanbul'da kalırken düğün hazırlıklarıyla  Sinem Kobal ilgileniyor. Kobal, yakın dostları ve annesiyle sık sık Cunda'ya gidiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER