Düğün Maliyetleri Dudak Uçuklattı

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bugün nikâh masasına oturacak

Düğün Maliyetleri Dudak Uçuklattı

Ünlü çift, hazırlıklarla ilgilenmek için birkaç gün öncesinden düğünün yapılacağı  Ayvalık Cunda Adası'na gitti. Önceki gün törenin yapılacağı Ortunç Otel'de görüntülenen Kobal ve İmirzalıoğlu, hazırlıklarla yakından ilgilendi. basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için ise bahçeye brandalar çekildi.

Davetlilerin oturacağı masalara kadar tüm detaylarıyla inceleyen aşıklara, ailelerinin yanı sıra oyuncu arkadaşları  Uğur Yücel ve  Şükran Ovalı da eşlik etti.

1 MİLYON TL MASRAF YAPTI

Organizasyon görevlileri ellerinde " 14 Mayıs Düğün" yazılı kağıtla konukları Edremit Havaalanı'nda karşıladı. 8 VIP minibüs, 4 otomobil, 100'ün üzerinde çalışan ve 8 ayrı otelle muhteşem bir düğüne hazırlanan  Kenan İmirzalıoğlu'nun farklı kaynaklara göre, 800 bin TL ile 1 milyon TL arasında masraf yaptığı konuşuluyor.

ÖZEL SAHNE KURULDU

300 kişinin katılacağı düğün töreninden basının görüntü almasına engel olmak için ilginç bir yönteme başvuruldu. Görevliler çiftin isteği üzerine otelin çevresini brandayla kapattı. Otelin çevresini kapatmak için yaklaşık 3 metre boyunda brandalar kullanıldı. Ortunç Otel'in plajına özel bir sahne de kuruldu. Karadenizli şarkıcı  Selçuk Balcı'nın sahne alacağı düğünde eğlence, after partiyle sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek.

Düğün için  İstanbul'dan 10 kişilik özel güvenlik ekibi getirildi.


Kenan İmirzalıoğlu ve  Sinem Kobal Cunda'daki Ortunç Oteli'ndeki son hazırlıkları el ele kontrol etti.

BRANDALI ÖNLEM

Çift, basının görüntü almasına engel olmak için otelin çevresini brandayla kapattırdı. 3 metrelik brandalar demir üstüne çekildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER