Doğal Yolla Anne Olmak İstiyorum

Ünlü sunucu Seda Akgül, bir süre önce yumurtalıklarını dondurması ile gündeme gelmişti.

Doğal Yolla Anne Olmak İstiyorum

Şimdilerde  Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur isimli sevilen izdivaç programının sunuculuğunu yapan  Seda Akgül, geçen hafta  İstanbul Kongre Merkezi ve  Lütfi Kırdar Rumeli Salonu'nda gerçekleşen Güzellik & Bakım 2016 Fuarı'na katıldı. Fuarda, güzellik sırlarını açıklayan Akgül çocuk sahibi olmak istediğini de açıkladı.

"DOĞAL YOLLA ANNE OLMAK İSTİYORUM "

Ünlü sunucu, bir süre önce yumurtalıklarını dondurması ile gündeme gelmişti. Akgül, yaşanacak herhangi bir soruna karşı ya da ileriki yaşlarda çocuk sahibi olabilmek için yumurtalıklarını dondurmuştu. Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Avram Habib ile nikah masasına oturan  Seda Akgül, "Bu konuda bazı tedbirler almış olsam da, doğal yolla anne kalmayı tercih ettim. Olmazsa sonrasını düşünürüz ama hamile kalacağımı düşünüyorum." diye konuştu.

SEDA AKGÜL KİMDİR?

Seda Akgül, 17 Haziran 1971 yılında  Ankara'da dünyaya geldi. TED  Ankara Koleji ve  Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümlerinden mezun oldu. Ardından  Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı'nda mütercim tercümanlık eğitimi aldı ve görev yaptı. Sonrasında İsveç Üniversitesi'nin bursu ile  Brüksel'de  Avrupa BirliğiGazeteciliği okudu ve Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak  Washington'da staj gördü. Zengin sunuculuk kariyerinin ardından şu an Kısmetse Olur programında sunuculuk yapıyor.

"BENİ HAMİLE BIRAKMAK İSTEYEN ÇOK" DEMİŞTİ

Güzel sunucu, evlenmeden önce verdiği bir röportajda "Beni hamile bırakmak isteyen erkek çok" şeklinde bir açıklama yapmış ve günlerce konuşulmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER