Diziden Ayrılıyor

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu'da Deli Hüsnü karakterine hayat veren Adnan Erdoğan, diziye veda ediyor

Diziden Ayrılıyor

DELİ HÜSNÜ "BURAYA KADAR" DİYECEK

Kanal D'de 13. sezonuyla ekranlarda olan fenomen dizi  Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta ayrılık var. Dizinin eski karakterlerinden biri olan Deli Hüsnü lakabıyla da bilinen Hüsnü Yalınkılıç, önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümde bölümde diziye veda edecek. Oyuncu  Adnan Erdoğan'ın hayat verdiği Deli Hüsnü karakteri, farklı kişiliğiyle kısa sürede herkes tarafından sevilmişti.

DİZİ YENİ SEZONDA HANGİ KANALDA OLACAK?

Kurtlar Vadisi Pusu, önümüzdeki sezon hangi kanalda devam edeceği belli oldu. Daha önceki yıllarda  Kanal D, ATV,  Star TV, TNT, Show  Tv gibi birçok kanalda dolaşan dizinin yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. Dizi yeni sezonda yine  Kanal D'de izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.  Kanal Dyöneticilerinin diziyi elden kaçırmamak için yapımcıyla ön anlaşma imzaladığı da kulislerde konuşulanlar arasında.  Kurtlar Vadisi Pusu 14. sezonuyla  Eylül2016'dan itibaren, yine kendi gününde ve saatinde  Kanal D'de kaldığı yerden devem edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER