Dizide Kriz Çıktı

Ekranın fenomen dizisi ' Kurtlar Vadisi'nin sezon finali henüz yapılmadan yeni yayın döneminde tekrar Kanal D'de ekrana geleceği gündeme gelmişti

Dizide Kriz Çıktı

Ancak konuyla ilgili ciddi bir krizin olduğu ortaya çıktı. Gelen son bilgilere göre kanal ve Pana Film anlaşma yapamadı.

HEM PARASAL HEM DE GÜN SORUNU

İddiaya göre krizin sebebi hem parasal ve hem de gün sorunu. Reytingler eskisi kadar yüksek olmadığı için karşılıklı talep edilen ücretler iki tarafı da memnun etmedi.

HALİT ERGENÇ DİZİSİNİ PERŞEMBEYE ALDIRMAK İSTİYOR

İkinci büyük sorun ise Kanal D'nin Halit Ergenç'in 1918 döneni anlatan 'Vatan Haini' dizisini perşembe gününe almak istemesi. ' Kurtlar Vadisi' 13 yıldır "aynı gün aynı saat" sloganıyla yayında olduğu için Pana Film gün değişikliğine yanaşmıyor.

KANAL DEĞİŞTİREBİLİR

Bu krizler aşılamadığı için de ' Kurtlar Vadisi'nin B planı yine kanal değiştirmek olabilir. Dizinin eski kanalı Atv'ye geçmesine ise sektör imkansız gözüyle bakıyor. Bunun nedeni ise Atv'de ' Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ın kanlı bıçaklı olduğu kardeşi Raci Şaşmaz'ın 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin olması.

MERAKLA BEKLENİYOR

Pana Film yeni bir kanalla mı anlaşacak yoksa Kanal D'nin şartlarını mı kabul edecek merak konusu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER