Diriliş Ertuğrul Hayranlarına Müjde!

Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı Mehmet Bozdağ, Diriliş dizisinin Orhan ve Osman'a kadar devam etmesini istediğini söyledi.

Diriliş Ertuğrul Hayranlarına Müjde!
TRT'nin izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, dizinin biteceği iddialarını yalanlarken "Niyetim Osman ve Orhan'a kadar devam etmek. Diriliş 3 sezon olarak tasarlanmıştı. Niyetim Osman ve Orhan'a kadar devam etmek. Bir kuruluş hikâyesini anlatmak istiyorum. Osmanlı Devleti'ni kuran kadro nasıl bir ruh dünyasına sahip, nasıl bir zihin dünyasına sahip, nasıl bir jeopolitik algısı var gibi temel sorulara verdiğim cevaplar var. Bunları anlatmak istiyorum" dedi.

Bozdağ, Diriliş Ertuğrul'un devamı olarak, "Diriliş Orhan" ve "Diriliş Osman" dizilerinin de müjdesini vererek,"Dizilerde süreler maalesef 120 dakika olduğu için istediğimizi istediğimiz zaman diliminde, 1 haftada anlatamıyoruz. Çok büyük bir savaş sahnesi çekmek istiyoruz. Savaş sahnesinin bol olduğu büyük mücadelelerin olduğu bir film çekeceğiz."diyerek Diriliş Ertuğrul'un film olacağını da müjdelemiş oldu.

2 yıldır Alparslan filmi üzerinde çalıştığını söyleyen Bozdağ, "Alparslan dizi değil film olacak. Hayallerimi bu film süslüyor. Bir çok tarihi proje zihnimi meşgul ediyor. İçimdeki deli taylar rahat durmuyor. Bakalım kısmetimiz de hangi projeyi yapmak var" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER