Çok Gülüyorum Diye Kendime Gıcık Oluyorum

Ünlü televizyon programcısı Saba Tümer, meşhur kahkahalarıyla ilgili "Programımın tekrarını seyredince çok güldüğüm yerlerde kendime gıcık oluyorum" dedi

Çok Gülüyorum Diye Kendime Gıcık Oluyorum

Kahkahalarıyla ünlü televizyon programcısı  Saba Tümer, katıldığı bir reklam filminin basın toplantısında kendisine gıcık olduğunu söyledi. Tümer, "Mesela kendi programımın tekrarını seyredince çok güldüğüm yerlerde gıcık oluyorum kendime, buna gülünür mü diye. Ayağımı yere vura vura gülmeye ne gerek var yani." dedi.

"ÇOK GÜLDÜĞÜM YERLERDE GICIK OLUYORUM KENDİME"

Türkiye'nin en sevilen gülüşleri olarak bilinen  Nergis Kumbasar,  Saba Tümer, Onur Büyüktopçu ve  Salih Bademci,  Nişantaşı'nda bir diş macunu markasının gülümseme sergisinin tanıtım toplantısına katıldı. Kahkahalarıyla gündem olan  Saba Tümer, bazen kendisine gıcık olduğunu söyledi. Tümer, şöyle konuştu: "Mesela kendi programımın tekrarını seyredince çok güldüğüm yerlerde gıcık oluyorum kendime, buna gülünür mü diye. Ayağımı yere vura vura gülmeye ne gerek var yani. Her şeye gülmem. İçinde zeka olan şeylere gülüyorum. Elma dersen gülüyor, armut dersen kahkaha atıyor gibi görünüyorum. Mesela herkesin çok güldüğü bir filme hiç gülmüyorum. En son nefret ettiğim filmi hatırlamıyorum."

"KAHKAHA ÇOK ÖNEMLİ"

Espri anlayışı olan insanlara çok güldüğünü ifade eden  Nergis Kumbasar, "Bazı insanlar hareketlere, birisi düşünce falan güler ama ben öyle değilim. Gülüş çok önemli. Kahkaha çok önemli. Kahkaha atmak güzel ve bulaşıcı bir şey. Oraya bir anda pozitif bir enerji yayılıyor. O yüzden gülen insana gülerim." dedi.

Her şeye güldüğünü belirten  Salih Bademci, zorlama yapılmış bir şeye de sinirinden güldüğünü söyledi. Onur Büyüktopçu da dizi setinde yaptığı gülümseme şeklini yaparak güldürdü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER