Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu Boşanıyor Mu?

Birce Akalay, eşiyle ilgili boşanma dedikodularına "Evliliği kolay harcanabilecek bir şey mi sanıyorlar? Birbirimizle barışık gayet güzel yaşıyoruz." şeklinde yanıt verdi

Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu Boşanıyor Mu?

Birce Akalay, "Deliormanlı" filminde başrolü paylaştığı eşi Sarp Levendioğlu ile gala gecesi tartıştığı, evliliklerinde ciddi bir kriz yaşandığı yönündeki iddialara yanıt verdi.

"YAZIK GÜNAH EMEKLERİMİZE"

Önceki gün  Akmerkez'de objektife takılan  Birce Akalay, kavga haberleriyle ilgili "Herkesin içinde kavga edecek insanlar mıyız? Bu haberler yaptığımız işin, filmimizin önüne geçti. Yazık günah emeklerimize" dedi.

"BUNUN ADI KÖTÜ NİYET"

Ünlü oyuncu, boşanacaklarına dair haberlerin de gerçeği yansıtmadığını söyledi: "Artık o kadar sıkıldık ki bu tarz haberlerden, gülüp geçiyoruz. Öyle bir şey olsa zaten sizlere söyleriz. Evlilik kurumu kolay harcanabilecek bir şey mi sanıyorlar? Birbirimizle barışık gayet güzel yaşıyoruz. Sarp, bugün gala için  Ankara'ya gitti, ben dizi çekimim nedeniyle katılamadım. Şimdi onun için de dedikodu çıkarır, 'Sarp galaya yalnız gitti' derler. Bunun adı kötü niyet."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER