Beddua Eden Hayranı, Esra Erol'u Çıldırttı

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına "İnşallah eşinden boşanırsın" şeklinde yorum yapan takipçisine kızan Esra Erol, sevenlerine yorum yapan kullanıcıyı engelletti

Beddua Eden Hayranı, Esra Erol'u Çıldırttı

Ekranların sevilen isimlerinden  Esra Erol sosyal medyadan bir fotoğraf paylaştı ortalık karıştı. Bir takipçisi Erol'un paylaşımının altına 'İnşallah sen de eşinden en kısa sürede ayrılırsın adi kadın' yazınca ünlü sunucu çıldırdı.

ENGELLEMELERİNİ İSTEDİ

Kendisine ve eşine yapılan kötü yoruma hemen tepki gösteren Erol, sevenlerinden yorum yapan kullanıcıyı engellemelerini istedi.

"BUNLARI TEŞHİR EDECEKSİN"

Yapılan yoruma çok sinirlenen ünlü sunucu sosyal medyadan şu sözlerle isyan etti: "Bakın böyle insanlar var! Hatta daha fazlası... Bunları teşhir edeceksin. Sosyal medya bu pisliklerden temizlensin! Lütfen şikayet edin! Bu ve bunun gibi zavallılar gelir bir de bilmiş bilmiş yorum yapar, ahkam keser! Nefret eder ama takip eder!

"BİR PİSLİK DAHA TEMİZLENDİ"

Bir pislik daha temizlendi! Bundan sonra böyle! Bakalım herkes aklına geleni yazacak mı? Yumurta ve ya sahte hesaplar umurumda değil ama gerçek hesaplarla uğraşacağım. Teşekkürler engelleyenlere..."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER