Bayhan, Hanife'nin eski aşkı Muhammed'le karşı karşıya Gelince olanlar oldu

Bir dönem Hanife'ye aşkını itiraf eden Muhammed'le stüdyoda karşı karşıya gelen Bayhan, "ikiniz arkadaş kalamazsınız" diyerek resti çekti.

Bayhan, Hanife'nin eski aşkı Muhammed'le karşı karşıya Gelince olanlar oldu

Zuhal Topal'ın sunumuyla Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında damat adayı Bayhan ile Hanife'nin arasındaki gerilim devam ediyor. Locadaki gelin adayı Derya'nın Bayhan'a şarkı sözü yazması Hanife'yi çıldırttı. Damat adayları Bayhan ve Muhammed arasında da gergin anlar yaşandı.

STÜDYODA SOĞUK RÜZGARLAR ESİYOR

Dün ekrana gelen son bölümde Hanife ve Bayhan arasındaki soğuk rüzgarlar esmeye devam etti. Bayhan'a şarkı sözü yazıldığını öğrenen Hanife de bunun üzerine gelin adayına aynı şekilde şarkı sözü yazarak cevap verdi. İki gelin adayı bunun üzerine tartışırken, damat adayları da gergin anlar yaşadı.

DAMAT ADAYLARI BİRBİRİNE GİRDİ

Bayhan konuyla ilgili gereken açıklamayı yaptığını söylerken, Hanife ve Muhammed arkadaşlığı hakkında da yorum yaparak "Hanife ve Muhammed arkadaş kalamaz" dedi.

İzdivaç programına Hanife için katıldığını söyleyen Bayhan'ın gelin adayına karşı olan tutumunun nasıl devam edeceği merak konusu oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER