Angelina Jolie'nin Son Görüntüsü Korkuttu

Bir süre önce hastalandığı ve bu yüzden erimeye başladığı haberleriyle gündeme gelen Angelina Jolie'nin son görüntüsü sevenlerini yine telaşlandırdı

Angelina Jolie'nin Son Görüntüsü Korkuttu

SON GÖRÜNTÜSÜ ÜRKÜTTÜ

Önceki gün küçük kızı Vivienne ile birlikte  Hollywood'da bir market alışverişinde görüntülenen 40 yaşındaki Jolie'nin giydiği beyaz elbise ne kadar zayıf olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

SÖYLENTİLERİ YİNE GÜNDEME GETİRDİ

Kızı Vivienne gibi scooter'a binen Jolie'nin kollarının neredeyle kullandığı aracın kumanda kolu kadar ince olduğu gözlerden kaçmadı. Bu görüntü de Jolie ile ilgili korkunç söylentileri bir kez daha gündeme getirdi.

"SENDEN BOŞANIRIM"

Geçtiğimiz Nisan ayında Jolie hakkında National Enquirer dergisi tarafından korkunç bir iddia ortaya atılmıştı. Dergi, Jolie'nin kanser ve anoreksiya yüzünden ölmek üzere olduğunu ileri sürmüştü. National Enquirer'ın iddiasına göre, Jolie'nin eşi  Brad Pitt de "Eğer sağlıklı beslenmeye başlamazsan senden boşanırım" diye tehditlerde bulunuyor.  Angelina Jolie ve  Brad Pitt'in sözcülerinden ise bu konuda herhangi bir açıklama gelmedi.

Angelina Jolie uzun yıllardır aşırı zayıflığıyla gündeme geliyor. Yıldızın kilo almamak için özel bir diyet uyguladığı neredeyse hiç yemek yemediği uzun süredir konuşuluyor.

İşte Angelina'nın sevenlerini kahreden kareleri;

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER