29 yaşındaki gelin adayına 71 yaşında talip geldi

Zuhal Topal ile İzdivaç programında 29 yaşındaki Deniz'e 71 yaşında olan Bekir talip olunca ortaya ilginç görüntüler çıktı

29 yaşındaki gelin adayına 71 yaşında talip geldi
Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen izdivaç programında 29 yaşındaki Deniz hanım, kendisine gelen talibi 71 yaşındaki Bekir Bey'in elini tutarak stüdyadan ayrıldı.Programa Avustralya'nın Melbourne kentinden katıldığını söyleyen Bekir Bey, 30'a yakın ülke'yi ziyaret ettiğini dile getirdi.Hem Türkiye'den hem de Avustralya'dan emekliliği olan Bekir Bey, talip olduğu Deniz Hanım'dan geçerli not aldı. 3 dil bildiğini belirten Bekir Bey, 'İnsanlara çabuk güveniyorum. Duygusu sömürüsü yapılmasını sevmem'' dedi.Deniz Hanım, 'Bana eş, baba, anne lazım; 3 haftalık evliliği düşünmüyorum, olursa ömürlük olmalı' diye konuşunca, Bekir Bey, 'Bu yaştan sonra ne sizin ne benim boşanmalarla, baş ağrılarıyla geçirecek zamanımız yok' diye cevap verdi.

Stüdyodaki yaş farkı eleştirilerine ise oldukça sinirlenen Deniz Hanım, ''Görütüsünden hoşlanırsam elinden tutarım çıkarım, kalbim çarparsa kimseyi ilgilendirmez. Hayat benim hayatım kime ne?' diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER