1 Nisan Akşamı Survivor'da Neler Olacak

TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında heyecan giderek artıyor. En son Nihal Can'dan'ın Survivor'a veda etmesinin ardından yükselen gerilim devam ediyor.

1 Nisan Akşamı Survivor'da Neler Olacak

Survivor’ın bu akşam ekrana gelecek bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Survivor yarışmasında bu akşam gergin anlar yaşanacak. Yaklaşık iki aydır ada hayatına alışmaya çalışan yarışmacılar kendi aralarında kavga etmeye başladı.

1 Nisan akşamı ekrana gelecek bölümde ödül oyununda ünlüler arasında gergin anlar yaşanıyor. Oyunlarda başarısız olan Yunus'u Yattara sert bir dille uyarıyor. Yunus Günçe, takım arkadaşı Yattara'ya karşılık verince ortam bir anda geriliyor. Olaya dâhil olan Mehet, Yunus Günçe'nin üzerine yürüyor.

Olaya müdahale eden Atakan, takım arkadaşı Mehmet’e sert  müdahalede bulunuyor.

NİHAL CANDAN'DAN ELENDİKTEN SONRA ŞOKE EDEN YORUMLAR

Survivor yarışmasına geçtiğimiz günlerde veda eden Nihal Candan, ada hayatını değerlendirdi. Nihal Candan verdiği röportajda şunları söyledi;

Aslında ben beklemiyordum eleneceğimi, herkes bana karşı cephe almıştı. Ben de onlara karşılık veriyordum. Gizem'in de içine de doğmadı 'sen gitmeyeceksin' diyordu.

Semih, Gizem'i söyledikten sonra kafamda şu vardı 'Gizem çıkmasın' kendimden çok Gizem çıkmasın diye dua ettim.

Gizem gitseydi eğer benim psikolojim hem açlık, hem anne baba özlemi, hem de arkadaşlarımın üzerimde yarattığı baskı yüzünden çok kötü olurdu. Gizem olamayınca da yalnız kalırdım.

Gönüllüler takımı bence hayal kırıklığı. Semih kötü bir karakter ama yürüdüğü bir yolvar, çok fazla çelişmiyor yoluna devam ediyor.  Efecan gerçekten çok yetenekli bir yarışmacı ama bazı noktalarda düşünmüyor, düşündüğünü sesli dile getirmiyor bir liderlik ruhu yok. O yüzden de sahayı İbrahim ve Serkay gibilere bıraktığı için Semih'in birinci çıkması normal. Semih'in çok iyi olduğundan değil rakibi olmadığından birinci çıkıyor. Belki Atakan'la aynı takımda olsalardı birinci olamayacaktı. İyi ki geldim buraya olmam gerekiyordu. Survivor bana çok şey kattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER