KÜNYE

A Gazetecilik Dağıtım Reklamcılık 
Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Adına

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni /Grantee

Hayati KAYNAR 

 

MAİL:  [email protected]


Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Responsible Editor
Ersin SARIALİOĞLU

 

Spor Müdürü 

Mustafa ATASEVEN

 

Görsel Yönetmen

Bilge ÜÇER
 
İnternet Editörü 
Ayşegül Aslahan TOPAL
 
Hukuk Danışmanları /Legal Advisor
 Av. Aykut Engin ÖZER 

 
Reklam Müdürü /Advertising Manager
Mehmet Can ÖGE

 

İletişim - Mail /Contact
TEL:   0 (362) 455-0033
FAKS:  0 (362) 455-0039
MAİL:  [email protected]


 
Adres/Address 
Kılıçdede Mah. Kastamonu sok. Borkonut Center Kat:8 / 116 İlkadım / SAMSUN
Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2015 GercekBizde.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları GercekBizde.com’a aittir. GercekBizde.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır. Bunlar GercekBizde.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.gercekbizde.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. GercekBizde.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidilebilir. GercekBizde.com, Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Kullanım Şartları

Gercek Bizde Web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Web sitesinin sahibi 'A Gazetecilik Dağıtım Reklamcılık Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi' olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi A Gazetecilik Dağıtım Reklamcılık Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ne aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz.

1. İşbu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi A Gazetecilik'e ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Gerçek Bizde, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. 

2. İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Samsun Mahkemeleri münhasıran yetkilidir. A Gazetecilik, kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır. 

3. A Gazetecilik web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. GercekBizde.com web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve GercekBizde.com WEB sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.
 

  • Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği ve tamlığı konusunda tüm titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan A Gazetecilik hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, A Gazetecilik'e hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.
  • A Gazetecilik, GercekBizde.com sitesinde yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.
  • Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak GercekBizde.com tarafından yayımlanmakta olup, telif hakkı ve diğer her türlü hakkı A Gazetecilik'e aittir. Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, içeriği ve güncelliği A Gazetecilik'i bağlamamaktadır.
  • Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmıştır.
  • Sistem ve buna bağlı ekipmanlar izlenmekte ve denetlenmektedir. Kullanıcılar kendilerine ait bilgilere erişilebileceğini ve gerektiğinde yetkili makamlara iletilebileceğini göz önünde bulundurmalıdırlar.

Web Sayfasında Değişiklik Yapma Hakkı

A Gazetecilik, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürülüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

A Gazetecilik, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Web Sayfalarına Link Verilmesi

Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, A Gazetecilik link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı A Gazetecilik dışındaki kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı GercekBizde.com’dan bağımsız şekilde ilgili kuruluşun koşul ve şartları tahtında gerçekleşir, A Gazetecilik bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

A Gazetecilik bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı muvafakatına bağlayabileceği gibi, A Gazetecilik’in uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Uyarı

GercekBizde.com Web Sitesi’nin sahibi A Gazetecilik Dağıtım Reklamcılık Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’dir. Bu sayfada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu A Gazetecilik’in ya da A Gazetecilik’in lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. A Gazetecilik’ten önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

A Gazetecilik, bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. A Gazetecilik, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu siteye ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile A Gazetecilik’in kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından beri kılındığı kabul edilmektedir.

Yazılı ve Görsel İçeriğin Kullanılması

GercekBizde.com'da yayınlanan içeriklerin başlık ve spotları kullanıcıların web sitelerinde, forumlarda kaynak belirtilerek kullanılabilir, ilgili linkler verilebilir. Ancak GercekBizde.com'da yayınlanan tüm Anadolu Ajansı (AA), Doğan Haber Ajansı (DHA), İhlas Haber Ajansı (İHA) ve diğer tüm haber ajanslarının içeriklerinin fikri ve sınai hakları saklıdır. Sayılan ajansların önceden yazılı onayı olmadan, haber içeriklerinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the GercekBizde.com. However, sometimes the GercekBizde.com uses third parties to process your information. GercekBizde.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the GercekBizde.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the GercekBizde.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the GercekBizde.com and its services. When you use GercekBizde.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the GercekBizde.com cookies section of our full Privacy Policy.


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Gerçek Bizde, harici linklerin sorumluluğunu almaz.