Yılmaz, öğrencilere hediyelerini takdim etti

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, '100. Yılında İlkadım ve Kurtuluş Mücadelemiz' konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediyelerini takdim etti.

Yılmaz, öğrencilere hediyelerini takdim etti

VM Medical Park Samsun Hastanesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlediği “100. Yılında İlk Adım ve Kurtuluş Mücadelemiz” resim yarışması sonuçlandı.

19 Mayıs'ın 100. Yıl etkinliği kapsamında VM Medical Park Samsun Hastanesi, “100. Yılında İlkadım ve Kurtuluş Mücadelemiz” konulu resim yarışması düzenledi. Yüzlerce öğrencinin katıldığı yarışmada dereceye girenler için hastanede ödül töreni gerçekleşti. AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Hakan Özcan dereceye giren çocuklara hediyelerini takdim etti.

Öğrencilerin özellikle kendilerine duyduğu özgüvenin önemine dikkat çeken Yılmaz, Kurtuluş Mücadelesi'nin İlkadım'ı olan 19 Mayıs 1919'un 100. Yılı'nda  anlamlı ve değerli bir yarışmaya katılan tüm öğrencileri kutladı.

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER