Yılmaz, Güngörmüş ve Semizoğlu ailelerinin acısını paylaştı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Güngörmüş ve Semizoğlu ailelerinin acısını paylaştı

Yılmaz, Güngörmüş ve Semizoğlu  ailelerinin acısını paylaştı

GÜNGÖRMÜŞ’E SON GÖREV

Samsun’un tanınmış işadamlarından Hayati Güngörmüş (76), önceki akşam geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Evinin önünde helallik alınmasının ardından Büyük Camii'ye getirilen 3 çocuk babası Güngörmüş'ün cenazesi, burada kılınan öğle namazını müteakip Asri Mezarlığı'nda bulunan aile kabristanlığında toprağa verildi. AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz da cenaze törenine katılarak, acılı aileye sabır diledi.

SEVİLEN İŞ ADAMI VEFAT ETTİ

Öte yandan Çarşamba'nın sevilen iş adamlarından Akif Semizoğlu, yakalandığı hastalığa yenik düşerek yaşamını yitirdi.  AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Semizoğlu’nun cenazesine de katılarak, “Merhum Akif Semizoğlu'nun cenaze namazını Çarşamba Rıdvan Paşa Camiinde kıldık. Allah rahmet eylesin. Mekânı Cennet olsun. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum” diye konuştu.
 

Kaynak: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER