Yılmaz, Güler'i unutmadı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yoğun bakımda tedavi altında olan Samsun'un sevilen simalarından Fevzi Güler'i bayramda unutmadı.

Yılmaz, Güler'i unutmadı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yoğun bakımda tedavi altında olan 'Balıkçı Fevzi' olarak bilinen Fevzi Güler'i hastanede ziyaret etti.

Geçirdiği rahatsızlık sonucu evinde tedavi gören Samsun'un seviyen simalarından Balıkçı Fevzi olarak bilinen Fevzi Güler, geçtiğimiz aylarda durumunun ağırlaşması üzerine Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Daha önce Güler'i evinde ziyaret eden AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Ramazan Bayramı'nda Güler ve ailesini unutmadı. Bayramın birinci günü Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden Yılmaz, oğlu Münir Güler'e geçmiş olsun dileklerini iletti, yoğun bakın ünitesinde Fevzi Güler'i ziyaret etti.

Fevzi Güler'in değerli bir insan olduğunu belirten Yılmaz, "Rabbim şifa versin. Güler, uzun yıllardır tanıdığımız, bildiğimiz, sevgimiz bir insan. Umarın en kısa sürede sağlığına kavuşur" dedi.

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER