Yılmaz'dan Çarşamba Dernekler Federasyonu'na ziyaret

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, İstanbul'da Çarşamba Dernekler Federasyonu'na ziyaret etti.

Yılmaz'dan Çarşamba Dernekler Federasyonu'na ziyaret

23 Haziran'da gerçekleşecek seçimlerde Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım'a destek için destek için İstanbul'da bulunan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba Dernekler Federasyonu'na ziyaret etti.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül İstanbul İl Başkanlığı'nda önce Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ardından Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım il görüştü.

23 Haziran'da İstanbul'da yaşayan Samsunluların tam desteği için çalışmalarını sürdüren Yılmaz, daha sonra Çarşamba Dernekler Federasyonu'nu ziyaret etti. Federasyon Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Sözen ve federasyon üyeleriyle buluşan Yılmaz, İstanbul'un Türkiye'nin can damarı kentlerden biri olduğunu söyledi.

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'a halkının tam desteğini beklediklerini ifade eden Yılmaz, İstanbul'da 23 Haziran'da tüm kirli oyunların bozulacağını, demokrasinin yerini bulacağını  kaydetti.

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER