Yılmaz, 'Cumhurbaşkanımız gerçekleri anlattı'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Grup Toplantısı’nda gerçekleri samimiyetle anlattığını söyledi.

Yılmaz, 'Cumhurbaşkanımız gerçekleri anlattı'

AK Parti TBMM Grup Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleşti.

Uzun bir aradan sonra düzenlenen grup toplantısında önemli mesajlar verilirken, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasını Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile birlikte aynı sırada oturarak dinledi.

'MESAJLAR YERİNE ULAŞTI'

Gündemin en önemli maddelerinden birinin İstanbul seçimlerinin yenilenmesi ve ekonomik saldırılar olduğunu anımsatan Yusuf Ziya Yılmaz, "Uzun bir aradan sonra grup toplantımızı gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ülke ve dünya gündemiyle ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. Doğruları gerçekleri, halkımıza hepimize samimiyetle anlattı. 'Milletimiz, bugüne kadar bizi hiçbir mücadelemizde hiç yalnız bırakmadı, hiç yanıltmadı. Biz Türkiye’nin büyüklüğüne, Türk milletinin gücüne inanıyoruz.' mesajı ise tüm gelişmelerin, halkımıza olan güvenin, itimatın özeti oldu.  Parti içerisinde her kademede görev alan teşkilat üyelerimize yönelik Sayın Cumhurbaşkanımızın mesajları ise yerine ulaştı.” dedi.

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER