Yeşilyurt AVM'de 'Müzik Aralığı' sürüyor

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin, bu yıl ikincisini düzenlediği ‘Yılın Müzik Aralığı’nda ‘Bu Benim Öyküm’ ve ‘Yanlış’ şarkılarıyla en çok konuşulanlar listesine giren Tuğçe Kandemir, Samsunlu hayranlarıyla bir araya geldi

Yeşilyurt AVM'de 'Müzik Aralığı' sürüyor

Cumartesi akşamı Yeşilyurt AVM'de buluşan Samsunlular Tuğçe Kandemir'in şarkılarıyla keyif ve müzik dolu anlar yaşadı.  Sahne performansı ve şarkılarıyla büyük beğeni alan Kandemir, birbirinden güzel şarkılarını Yeşilyurt AVM'ye akın eden hayranlarıyla birlikte söyledi.

UNUTULMAZ ANLAR YAŞANDI

Yeşilyurt Yaşam ve Alışveriş Merkezi başta Samsun olmak üzere, çevre illerde yaşayan tüm müzikseverleri müzik ve eğlence ile ağırlamayı sürdürüyor. Müzik Aralığı'nın bu haftaki konuğu ünlü pop şarkıcısı Tuğçe Kandemir oldu. Kandemir, Fast Food katında gerçekleştirdiği konserde hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. Yaklaşık 1 buçuk saat süren konserinde Kandemir, birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi.

HER HAFTA FARKLI SANATÇI

Her yaştan Samsunlunun akın ettiği konserde vatandaşlar ise bu anları cep telefonlarıyla unutulmaz hale getirdi. Sevilen sanatçı, konserin sonunda kendisini iyi bir şekilde ağırlayan AVM ailesine teşekkür etti. Yeşilyurt’ta Yılın Müzik Aralığı, aralık ayı boyunca her hafta sonu Yeşilyurt AVM’yi güncel müziğin en keyifli örnekleri ile buluşturacak. Ücretsiz etkinlikler kapsamında önümüzdeki hafta cumartesi günü saat 17.00'de Kolpa, 29 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 17.00'de ise Oğuzhan Uğur, Samsunlu hayranlarıyla bir araya gelecek.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER