Yeni bina vatandaşın hizmetinde

Uzun yıllardır iki farklı binada hizmet veren İlkadım Belediyesi tüm birimleri ile İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda İlkadımlılara hizmet vermeye başladı


Yeni bina vatandaşın hizmetinde

Gazi Beldesi, Yeşilkent Beldesi ve İlkadım Beldesi’nin birleşimi ile Türkiye'de birçok ilden büyük bir ilçe olarak yıllardır iki farklı hizmet binasında hizmet veren İlkadım Belediyesi 1 Temmuz 2019 Pazartesi gününden itibaren Kadıköy Mahallesi, Ulugazi Toki Konutları önü, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında inşa edilen yeni binasında hizmete başlıyor. Birbirine bağlı birimlerin farklı yerleşkelerde hizmet vermek zorunda olmasından kaynaklanan problemleri  ortadan kaldıracak olan yeni hizmet binasında, vatandaşların alacakları hizmetler de tek çatı altında toplanmış olacak. Birimlerin kendi arasındaki iletişimleri hızlanırken verim de artmış olacak.

HİZMET KALİTEMİZ ARTACAK
Bugünden itibaren İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda vatandaşın hizmetinde olacaklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "İlkadım ilçemizde İlkadımlı hemşehrilerimize yakışır bir hizmet binasında temmuz ayının ilk gününden itibaren hizmet vermeye başlıyoruz. İki farklı yerleşkede hizmet vermekten kaynaklanan aksaklıkları ortadan kaldırarak daha hızlı, verimli ve kaliteli hizmeti vatandaşlarımızla buluşturacağımız yeni binamızın ilçemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Vatandaşlarımız bundan sonra tüm işlemleri, talepleri ve önerileri için yeni hizmet binamızda misafirimiz olabileceklerdir" diye konuştu.

Resul BEŞİKÇİ

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER