Yaşar Okuyan'dan Müthiş İddia!

Erdoğan'a muhalifliğiyle de bilinen Yaşar Okuyan, "ABD Erdoğan'ı devirmek istiyor" diyerek Erdoğan'a destek verdi.

Yaşar Okuyan'dan Müthiş İddia!
Eski Çalışma Bakanı Okuyan, KRT'de Çağlar Cilara'nın programında ilginç açıklamalarda bulundu.Okuyan, Amerika, İngiltere ve İsrail'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı devirmek istediğini ileri sürerek Erdoğan'dan sonra gelmesini istedikleri kişi olan Abdullah Gül'le görüşme yaptıklarını belirtti.

"Davutoğlu, Abdullah Gül ve Ali Babacan gibi isimlerle temaslar gündeme geldi" diyen Okuyan, bazıları ile İstanbul'da Sakıp Sabancı Müzesi yanındaki köşkte toplantılar yapıldığını söyledi. Abdullah Gül, CHP'den bir milletvekili, İngiltere'nin büyükelçisi, Amerika ve İsrail'in başkonsolosları arasında geçen görüşmeden bahsetti.
Okuyan Amerika ve İsrail'in amacının, yeni bir tezgah kurarak, Erdoğan'ı indirmek, bunun yerine tazelenmiş bir Amerika, İsrail ve İngiltere projesi ortaya koymak olduğunu söyledi.

"ERDOĞAN'I DEVİRMEYE ÇALIŞIYORLAR"

Okuyan,"Erdoğan'ı devirmeye çalışıyorlar doğru, bilerek söylüyorum. Amerikan projesi ile Tayyip Erdoğan'ı indirdiniz, böyle bir şey gündeme geldiği vakit Türkiye 30 sene daha Amerika'nın kucağından kalkamaz. Amerikan projesi ile Tayyip Erdoğan'dan sonra gelecek olan iktidar Türkiye'nin bölünmesine imza atacak iktidardır. Tayyip Erdoğan benim derdim değil, Türkiye benim derdim" dedi. 

Tayyip Erdoğan'ın Amerika ve dış güçlerin müdahalesi ile Türkiye'de iktidarı dizayn edip, indirdikleri vakit bu projenin karşısında olacağını belirten Okuyan, "1 saat sonra kimse bunların yanında kalmaz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER