Uzman Çavuşun Öldürdüğü Astsubay, Doğacak Kızını Göremedi

Kilis'te silah arkadaşı uzman çavuş tarafından vurularak öldürülen Astsubay Üstçavuş Murat Topçu'nun eşi yaklaşık bir ay sonra bir kız çocuğu dünyaya getirecekti.

Uzman Çavuşun Öldürdüğü Astsubay, Doğacak Kızını Göremedi

Kilis Şehit Yalçın Nane Hudut Karakolu'nda görevli uzman çavuş H.K.'nın silahla vurarak öldürdüğü Astsubay Üstçavuş Murat Topçu'nun Giresun'daki ailesi, acı haberle yasa boğuldu.

8 AYLIK HAMİLE EŞİ HASTANEYE KALDIRILDI

Astsubay Topçu'nun Çiçekli Köyü'nde yaşayan ailesine olay, öğle saatlerinde bildirildi. Acı haberi alan aile yasa boğuldu, 8 aylık hamile eşi Pembe Topçu ile annesi Ümmühan Topçu hastaneye kaldırıldı. Köydeki evlerinin önündeki taziye çadırında başsağlığı dileklerini kabul eden baba Şirin Topçu ile astsubayın kardeşi Dursun Topçu'nun da çok üzgün oldukları görüldü.

EŞİ VE DOĞACAK KIZIYLA KİLİS'E GİDECEKTİ

Özel bir dersanede matematik öğretmenliği yapan ve kısa süre sonra kız bebek düyaya getirmesi beklenen Pembe Topçu'nun hastanede gözetim altında tutulduğunu belirten yakınları, Astsubay Murat Topçu'nun 20 gün sonra gelerek, doğumdan sonra eşini ve kızını alıp Kilis'e gitmeyi planladığını anlattılar.

MEMLEKETİNDE TOPRAĞA VERİLECEK

Bu arada, akşam saatlerinde Ordu-Giresun Havalimanı'na getirilecek olan Astsubay Topçu'nun cenazesi gece Giresun Prof.Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi morguna konulacak. Astsubay Topçu, yarın Çiçekli Köyünde öğlen kılınacak namazın ardından aynı yerde toprağa verilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER